Bezpłatna aplikacja do treningu mięśni dna miednicy Emy

2021-07-26
Bezpłatna aplikacja do treningu mięśni dna miednicy Emy

Emy to urządzenie do ćwiczeń mięśni dna miednicy połączone z bezpłatną aplikacją mobilną, która zapewnia dostęp do przygotowanych przez specjalistów ćwiczeń. Dzięki oferowanym ćwiczeniom wzmocnisz siłę, wytrzymałość i prędkość mięśni. Wizualizacja przebiegu ćwiczeń została zaprojektowana w oryginalny sposób, dzięki któremu podczas sesji nigdy nie będziesz się nudzić

Jeżeli obecnie nie masz możliwości zakupu Emy, a już chciałabyś rozpocząć treningi z aplikacji lub chciałabyś poznać formę ćwiczeń, przed ostatecznym zakupem Emy, żaden problem!  Już teraz możesz pobrać aplikację na swój smartfon. Aplikacja jest w pełni bezpłatna. 

Korzystając z aplikacji bez Emy uzyskasz dostęp do wszystkich rodzajów ćwiczeń. Pomogą Tobie one zrozumieć pracę mięśni dnia miednicy oraz wpłyną na ich wzmocnienie, oczywiście w zależności od celu, jaki postawiłaś w aplikacji i wybranego poziomu trudności (łatwy, średni lub trudny). Trening ten da Ci wgląd w to, jak możesz wzmocnić mięśnie dna miednicy za pomocą aplikacji, przy użyciu sondy Emy.

Po wybraniu świata gry, Twoja sesja będzie składać się z różnych rodzajów ćwiczeń opartych na 4 wskaźnikach takich jak siła, powtarzanie, wytrzymałość i szybkość. Ćwiczenia te są oparte na protokołach lekarskich tradycyjnie stosowanych przez pracowników służby zdrowia w gabinecie.

Siła

Ćwiczenie mające na celu ogólne wzmocnienie mięśni dna miednicy.

Powtarzanie

Trening zdolności do wykonywania wielokrotnych skurczów jeden po drugim. Podczas ich wykonywania będziesz miała za zadanie napiąć mięśni i utrzymanie tego napięcia przez 3 sekundy, a następnie powtórzyć tę czynność kilka razy. Dzięki nim unikniesz problemów w czasie regularnych wysiłków np. podczas wchodzenia po schodach lub uprawiania sportu.

Wytrzymałość

Ćwiczenia stymulują wolnokurczliwe włókna mięśniowa. Podczas tego ćwiczenia będziesz musiała napiąć mięśnie i utrzymać to napięcie przez określony czas. Dzięki temu będziesz mogła np.przenosić cięższe przedmioty przez określony czas.

Szybkość

Ćwiczenia stymulują szybkokurczliwe włókna mięśniowa. Twoim zadaniem będzie wykonanie szybkich i krótkotrwałych napięć kilka razy pod rząd. Dzięki nim unikniesz problemów z popuszczaniem np. podczas kichania.

Jeżeli już przekonasz się do ćwiczeń dostępnych w aplikacji, sięgnij po Emy. Razem z nią będziesz korzystać z tych samych ćwiczeń, jednak z tą różnicą, że efekty pracy swoich mięśni będziesz mogła obserwować na ekranie smartfona, a także śledzić uzyskiwane efekty w czytelnym podsumowaniu Twoich treningów.

Treningi, jakie oferuje aplikacja możesz zobaczyć już teraz. Pobierz aplikację Emy na swój smartfon i wybierz trening bez sondy Emy >>>

Mało tego aplikacja do treningu mięśni dna miednicy razem z Emy to inteligentne połączenie, które ewoluuje i dostosowuje się do twoich potrzeb oraz wyników. Jest to możliwe dzięki mierzeniu siły mięśni dna miednicy. Pomiar dokonywany jest na początku każdej sesji treningowej, co pozwala na skalibrowanie sondy i dobranie poziomu ćwiczeń do obecnego stanu mięśni. Dzięki temu poziom i trudność ćwiczeń zmieniają się równo z Twoimi postępami.

Test siły wykonywany jest co czwarte ćwiczenie, dzięki czemu aplikacja, oprócz ogólnego stanu MDM, uwzględnia także zmęczenie mięśni podczas danego treningu.

Sesje trwają od 5 do 20 min, a pierwsze efekty działania Emy widoczne są już po 3 tygodniach stosowania. Pamiętaj, że mięśnie dna miednicy warto cały czas! Dlatego, gdy wzmocnisz ich siłę i wytrzymałość razem z Emy, warto podtrzymać ten efekt systematycznymi treningami!

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Producent: Fizimed SAS | Dystrybutor i podmiot prowadzący reklamę: ELMEDICO Robert Gabrysiak

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1103 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-25
Wszystko zgodnie z opisem. Polecam
2024-05-17
Szybko i sprawnie
pixel