Zadbaj o swoje życie seksualne ćwicząc mięśnie dna miednicy

2020-03-03
Zadbaj o swoje życie seksualne ćwicząc mięśnie dna miednicy

Problemy z mięśniami dna miednicy większości osób kojarzą się z nietrzymaniem moczu, jednak niewiele osób wie, że nieprawidłowe napięcie, zarówno za słabe, jak i zbyt mocne, może mieć swoje odzwierciedlenie w życiu seksualnym.

Dno miednicy odgrywa ważną rolę podczas stosunku, a zwłaszcza podczas różnych faz. Podczas fazy przed orgazmem wymagane jest odpowiednie napięcie mięśni, które zapewnia wzrost odczuć podczas aktu, ale dopiero ich rozluźnienie powoduje orgazm. Dlatego umiejętność kontroli mięśni dna miednicy jest gwarancją intensywnych doznań.

Słabe mięśnie dna miednicy zmniejszają odczucia podczas stosunku, ale co dzieje się, gdy napięcie mięśni jest zbyt wysokie. Otóż zbyt napięte mięśnie mogą być powodem pojawienie się bólu podczas zbliżenia.

Tym dwóm sytuacją można zaradzić ćwicząc prawidłowe napięcie i kontrolę skurczów mięśni dna miednicy. Nauczenie się kontrolowania mięśni dna miednicy może zwiększyć odczucia w tych partiach ciała, a co za tym idzie poprawić doznania podczas zbliżenia. Bardziej elastyczne i bardziej wytrzymałe mięśnie to zdecydowanie silniejszy orgazm, a umiejętność panowania nad nimi sprawi, że pojawi się on częściej. 

Drogie Panie, chyba nie musimy Was już dłużej przekonywać. Zatem do dzieła!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1101 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
To co zamówiłem przyszło szybko i bardzo dobrze zapakowane
2024-05-13
Ok
pixel