Ćwiczenia mięśni dna miednicy z Emy, czyli urządzeniem połączonego z bezpłatną aplikacją

2020-03-06
Ćwiczenia mięśni dna miednicy z Emy, czyli urządzeniem połączonego z bezpłatną aplikacją

Po co ćwiczyć mięśnie dna miednicy?

Problemy z mięśniami dna miednicy dotyczą wielu kobiet, niezależnie od wieku. Statystyki pokazują, że na samo nietrzymanie moczu cierpi 2-3 mln Polek, z czego dolegliwość ta występuje u ponad 60% pań po 45 roku życia. Nie musimy oczywiście przypominać, że osłabione lub zbyt napięte mięśnie dna miednicy to także inne problemy takie jak wypadnięcie narządów czy pogorszenie jakości życia seksualnego. Dlatego tak istotny jest trening mięśni dna miednicy zarówno w celu profilaktyki, jak i rozwiązania istniejących problemów.

 

Jakie urządzenia z biofeedback i aplikacją do treningu mięśni dna miednicy? 

Istnieje wiele metod rehabilitacji mięśni Kegla, o czym pisaliśmy TUTAJ. Dziś skupimy się na Emy.

Emy to urządzenie do ćwiczenie mięśni dna miednicy poprzez intuicyjne i łatwe zadania zapewnia precyzyjny pomiar w czasie rzeczywistym skurczów dobrowolnych różnych mięśni dna miednicy (biofeedback). Urządzenie jest połączone z bezpłatną aplikacją mobilną, która zapewnia dostęp do przygotowanych przez specjalistów ćwiczeń.

Emy jest jedynym klinicznie sprawdzonym bezprzewodowym trenerem mięśni dna miednicy, co gwarantuje Ci skuteczne i bezpieczne stosowanie! Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań wspierających Twój trening. Abyś miała pewność co do efektywności działania warto sięgnąć po produkt przebadany klinicznie. Emy posiada także pozytywną opinię FDA
 
Na powierzchni urządzenia znajdują się czujniki ciśnienia 360°, które rejestrują wszystkie ruchy i skurcze mięśni dna miednicy, a następnie przekształcają je w sygnał wizualny przesyłany do aplikacji mobilnej. Emy pozwala zobaczyć wysiłki podejmowane w formie zadań, wykonywać ćwiczenia, a następnie sprawdzić poprawność wykonania.

 

Jak wzmocnić mięśnie dna miednicy z Emy?

Aplikacja pozwala śledzić i obserwować pracę swoich mięśni dna miednicy. Ćwiczenia dna miednicy w aplikacji mobilnej Emy zostały przygotowane przez specjalistów. Ich koncepcja opiera się na protokole medycznym „Perfect Scheme”, tradycyjnie stosowanym do reedukacji dna miednicy. Dzięki oferowanym ćwiczeniom poprawisz jakość parametrów takich jak siła, wytrzymałość i szybkość, a także nauczy Cię rozluźnić mięśnie. Dodatkowo w aplikacji dostępne są porady ekspertów dotyczące optymalizacji rehabilitacji dna miednicy.

Aplikacja Emy to inteligentny program, który ewoluuje i dostosowuje plan treningowy do twoich potrzeb, stanu mięśni oraz postępów m.in. pozwala wybrać częstotliwość i czas trwania swoich treningów. Wizualizacja przebiegu ćwiczeń została zaprojektowana w oryginalny sposób, dzięki któremu podczas sesji nie będziesz się nudzić oraz co zachęci Cię to do regularnych ćwiczeń.

Emy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą zapobiec problemom wynikającym z nieprawidłowego napięcia mięśni dna miednicy, a także dla kobiet, które pragną, aby ich mięśnie wróciły do formy po okresie ciąży i porodu. Co ważne, Emy to idealna propozycja dla pań w okresie menopauzy
 
Emy jest w pełni bezpieczna, gdyż spełnia zestaw bardzo rygorystycznych norm i wymagań medycznych (zasadnicze wymagania Dyrektywy 93/42 / EWG ).

 

Dlaczego warto wybrać Emy do treningu mięśni dna miednicy?

Opracowana przez kobiety dla kobiet
Emy została stworzona tak, aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania, a to dlatego, że do pracy przy jej stworzeniu zaproszono ponad stu kobiet, których opinie miały znaczący wpływ na kształt, wygląd i sposób działania Emy.
 
Dostosowania do codziennego użycia
Emy to dyskretna sonda działająca bezprzewodowo, zapewniając łatwą i bezbolesną obsługę. Możesz używać Emy gdziekolwiek chcesz i kiedy chcesz. To zależy od Ciebie!
 
Współpraca ze specjalistkami z zakresu uroginekologii
Urządzenie medyczne Emy jest wynikiem ponad 2 lat badań i rozwoju oraz aktywnej współpracy z wieloma pracownikami służby zdrowia. Praca ta zaowocowała prostym designem, który umożliwia łatwe umieszczenie i bezpieczne użytkowanie z poszanowaniem prywatności każdej z nas.
 
Komfort użytkowania - idealny kształt i niewielkie rozmiary
Miękka w dotyku powłoka i kształt dostosowany do budowy kobiet. Sonda Emy została zaprojektowana tak, aby wprowadzenie jej do pochwy było łatwe, a cała sesja terapeutyczna przebiegała komfortowo.
 
Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi
Emy to jedna z najbardziej czułych sond dostępnych na rynku. Sonda opiera się na zasadzie biofeedbacku, metodzie rehabilitacji, dzięki której 90% pacjentów odczuwa poprawę i której skuteczność została naukowo udowodniona. Jest szansa, że pierwsze efekty zobaczysz w szybkim czasie.
 
Mamy nadzieję, że przekonałaś się do Emy. Dzięki Emy pozbędziesz się problemów związanych z nietrzymaniem moczy, poprawisz swoją kondycję po ciąży i porodzie, znów będziesz mogła biegać i skakać na trampolinie, a zbliżenia znów będą niezapomniane. Dołącz do grona zadowolonych użytkowniczek. 
 To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie. Producent: Fizimed SAS | Dystrybutor i podmiot prowadzący reklamę: ELMEDICO Robert Gabrysiak

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
Polecane
Emy trener mięśni dna miednicy z biofeedbackiemEmy trener mięśni dna miednicy z biofeedbackiem
759,00 zł849,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1209 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-17
Szybka wysyłka. Polecam!
2024-07-15
Swietna
pixel